Dolné Rudiny 1, 010 01 Žilina
 
E-mail:
logoNákupný košík: 0 položiek
 
PrihlásenieRegistrácia
 
 
 

O nás

Firma R.Zacharová – EZaL, fyzická osoba pôsobí na slovenskom trhu ako distribútor kozmetiky a drogérie od roku 1992. Za toto obdobie sa vyprofilovala na významného dodávateľa s celoslovenskou pôsobnosťou.

Mnohé nami distribuované produkty sa na trhu SR udomácnili a sú v stálej ponuke najväčších obchodných reťazcov ako Kaufland, TESCO, Hypernova, COOP ,či na nezávislom trhu TETA, Bala, FRESH a pod. Značky AKOLADE, Shelley, NOVA, Professional Touch, YPMEN, BOP,Constance Caroll a iné si získali povedomie slovenskej spotrebiteľskej verejnosti svojou kvalitou a cenovou dostupnosťou. Toto je aj základná filozofia našej distribúcie, ponúkať kvalitné overené produkty od renomovaných svetových producentov, bez drahej mediálnej podpory, ale s kvalitnou obchodníckou podporou a servisom pre našich partnerov a zákazníkov. Postupne sa nám darí zahusťovať svoju distribučnú sieť o nových odberateľov, vhodne optimalizovať tovarovú skladbu a takto zabezpečiť jeho dostupnosť. Práve preto sme pre našich zákazníkov na našej web-stránke pripravili nový e-shop, v ktorom nájdete kompletnú ponuku distribuovaných produktov vo výhodných cenách.

Akékoľvek otázky, pripomienky, postrehy k nami distribuovaným výrobkom zasielajte na našu e-mail adresu ezal@ezal.sk. Pomôžete nám tým zlepšiť a skvalitniť našu distribučnú činnosť.

Ervín Zachar, riaditeľ
ramikroh ramikroh
 
ramikroh Všetky práva vyhradené © 2006 EZaL, Dolné Rudiny 1, 010 01 Žilina, ramikroh
Vytvoril:webdesign zilina
 
ramikroh ramikroh